V tomto roku sa na štart postavilo takmer 300 pretekárov v 19 kategóriách, pričom jednotlivé kategórie boli vekovo ohraničené. Od kategórií sa následne odvíjala aj náročnosť trate. Svoje bežecké výkony si mohli vyskúšať všetci bez ohľadu na vek. Dokonca aj chlapci a dievčatá predškolského veku, či veteráni nad 60 rokov. Pre predškolákov do šiestich rokov bola pripravená nenáročná asfaltová trať dlhá 100 metrov. Tí najmladší sa na trať postavili o 9.00 hod. Z chlapcov sa najviac darilo Matúšovi Holdovi a u dievčat bodovala Dorota Feňovčíková.

Tohtoročná vysoká účasť pretekárov znamenala pre mnohých aj obrovskú konkurenciu. Na trati dlhej šesť kilometrov zabojovalo takmer 90 pretekárov. Najrýchlejším mužom sa stal Kornel Biringer (LeviaFit Levoča), ktorý vyštartoval s číslom 105. S časom 17:21 bol absolútnym víťazom hlavných pretekov a zároveň sa stal držiteľom pohára „Behu ulicami Krompách“ na jeden rok. Zo ženského osadenstva zažiarila domáca pretekárka Slávka Uličná (STG Krompachy), ktorá krompašskú „šestku“ zvládla s časom 22:28.  

Pokiaľ patríte k fanúšikom behu a nestihli ste sa tento rok prihlásiť, organizátori plánujú pripraviť Beh ulicami Krompách aj o rok. Jubilejný 55. ročník tohto významného podujatia sa uskutoční 11. októbra 2020.