Na svoje si prídu nielen deti, ale aj tí skôr narodení. Začíname už v piatok 12. júla 2024 zábavou naplneným popoludním aj večerom.

Od 14:00 do 18:00 hod. na areáli budú pre deti sprístupnené skákacie atrakcie - hrad Krokodíl a šmýkľavka Morský raj, o zábavu sa v rámci zábavného programu a koncertu postará UsmievAnka a maskot Zvedavko.

O 19:00 hod. pokračujeme na MI pod Okruhliskom koncertom skupiny Duo z Cypru, po ktorom bude nasledovať diskotéka.

Vstupné na koncert: 1,- EUR. 

 

Ak máte radi nestarnúce hity Karola Duchoňa pozývame všetkých už o týždeň v piatok 19. júla 2024 so začiatkom o 19:00 hod. na MI pod Okruhliskom na  skvelý koncert kapely Duchoňovci. 

Kapela mapuje Karolovu kariéru, hrá a spieva najväčšie hity, ktoré pre neho zložili známi slovenskí skladatelia. V tomto zaujímavom zoskupení sa stretli muzikanti z kapiel rôzneho štýlu. Po koncerte nebude chýbať diskotéka.

Vstupné na koncert: 3,- EUR. 

 

V piatok 26. júla 2024 sme si pripravili niečo pre milovníkov športu. O 15:00 hod. začína Letný nohejbalový turnaj na MI pod Okruhliskom. O 20:00 hod. - diskotéka.

Vstup: zdarma.

 

Leto v meste pokračuje aj v auguste. Už v piatok 9. augusta 2024 sa vidíme na areáli. Od 14:00 do 18:00 hod. budú pre deti pripravené skákacie atrakcie - detská ninja dráha a hrad Dráčik a program plný zábavy, súťaží i hier s Disney postavičkami pod názvom Z rozprávky do rozprávky.

O 19:00 hod. ponúkame na MI pod Okruhliskom koncert skupiny Baba Jaga. Po jeho skončení pokračujeme diskotékou.

Vstupné na koncert: 1,- EUR. 

 

V piatok 23. augusta 2024 o 19:30 hod. sa môžete tešiť na koncert kapely Smola a Hrušky, po ktorom v tanci a zábave pokračujeme diskotékou.

Vstupné na koncert: 3,- EUR. 

 

Počas podujatí na MI pod Okruhliskom bude pripravené aj občerstvenie. 

Srdečne pozývame všetkých na LETO v MESTE. 

Veríme, že sa dobre zabavíte, zaspievate si, zatancujete a spolu s nami prežijete príjemné letné chvíle plné oddychu a zábavy. 

 

 

Informujeme verejnosť (Zákon o ochrane osobných údajov č.18/2018 Z.z.), ktorá sa podujatí v rámci Leta v meste zúčastní, že z ich priebehu sa vyhotovuje fotografický i video záznam.