Tanečníci z Old School Brothers vystupovali na koncertoch svetových hviezd ako sú "50 Cent", "Naughty by Nature", či "The Game". Okrem toho vystupovali v desiatkach TV programov a na stovkách eventov doma i v zahraničí, ale aj počas Olympijských hier v Londýne. 

Tanečníci si pre návštevníkov festivalu pripravili hodinový vstup s ukážkami tancov, aj školou tanca. Poppin´, Lockin´, Break dance budú štýly, ktoré vás v podaní profesionálnych tanečníkov ohúria.

Novinkou bude aj POLE DIVA silová vzdušná akrobacia z Košíc.

Vystúpia krompašské - svetové mažoretky Cheeky Girls, DFS Krompašanček, CVČ Gelnica a iné záujmové útvary. 

Deti, ale aj tí skôr narodení sa môžu tešiť na dotyk prírody, na ktorý sa nezabúda - ARAKOVO. Bude to výnimočný zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Arakovo ponúka jedinečnú možnosť byť v priamom kontakte s najrôznejšími druhmi papagájov a iných exotických vtákov. Môžete hladkať, kŕmiť, fotiť dokonca aj pobozkať vzácne druhy exotických vtákov, ktoré sa nedajú vidieť nikde inde. Bude to exkluzívny zážitok, ktorý nemá obdoby. 

Slová vám zoberie ďalšia exluzívna novinka  - najvyšší a najrozprávkovejší choduliari divadla Dvor Zázrakov so svojou Kráľovnou srdca. Zabavia a rozosmejú malých i veľkých. Srdcová kráľovná a jej srdcové karty. 

Pre deti sú pripravené i skákacie atrakcie - hrad Levík i šmýkľavka Panda, maľovanie na tvár, súťaže. Nebudú chýbať stánky s občerstvením a rôznymi dobotami i ponuka drobností pre deti. 

V predvečer 16. Festivalu tanca v piatok 31. mája 2024 vás všetkých srdečne pozývame aj na spoločné tancovanie detí z mesta na skladbu Toca Toca, ktoré bude živou pozvánkou na 16. Festival tanca.

Spolu si zatancujeme o 15. hodine na krompašskom námestí.

Všetci ste srdečne vítaní.