V takmer hodinovom vystúpení ponúkol vlastné skladby, ale aj piesne iných známych slovenských či zahraničných interpretov.

Vystúpenie Martina Brečku sa uskutočnilo v rámci HUDOBNÉHO leta na areáli.

Spevák v roku 2016 vyhral Košický zlatý poklad s vlastnou piesňou Slová. V roku 2017 vydal svoj debutový album Prvý a v roku 2021 Jeden za všetkých. Bol semifinalistom šou Československo má talent. 

Martin je charakteristický tým, že vystupuje sám, a ako doprovod používa looper, s ktorým budí na pódiu dojem celej kapely. Ako prítomným divákom priblížil, sám si vďaka hudobnému zariadeniu dokáže vytvoriť naživo zvuky rôznych hudobných nástrojov čo naozaj vytvára atmosféru koncertu s plnou kapelou.

A hoci počasie pred koncertom a v jeho závere neprialo a výraznou mierou sa podpísalo pod komornejšiu atmosféru, hudobné vystúpenie talentovaného muzikanta príjemne a zaujímavo oživilo piatkový podvečer na areáli. Tí, ktorí na koncert prišli určite neoľutovali.

Záverečné tóny koncertu poznačil, tak ako aj pred jeho začiatkom, dážď. Speváka to však nezaskočilo a divákov pozval k sebe priamo na zastrešené pódium a posledné tri piesne odohral v blízkom kontakte s publikom. To sa nesmierne rátalo nielen samotnému hudobníkovi, ale najmä divákom, ktorí boli z netradičného záveru prekvapení. Niektorí z nich si odniesli nielen autogram či spoločnú fotografiu s hudobníkom, ale aj jeho CD.