Srdečne pozývame širokú verejnosť na podujatie PANKUŠKOVÉ FAŠIANGY, ktoré sa uskutoční 23.02.2019 (sobota) od 10.00 hod. do neskorých večerných hodín v areáli lyžiarskeho strediska Plejsy v Krompachoch.

Už teraz sa môžete tešiť na pravú nefalšovanú zábavu s fašiangovým sprievodom v maskách, karneval pre deti a dospelých, typické zabíjačkové špeciality a nebudú chýbať ani „pankušky“.

Širokú škálu sprievodných podujatí budú dotvárať aj tvorivé dielne, kde si deti a rodičia budú môcť vytvoriť škrabošky, nebudú chýbať súťaže s animátormi a v prípade priaznivých podmienok aj stavanie snehových sôch. Vyzývame širokú verejnosť, aby sa zapojila do súťaže o najkrajšiu a najchutnejšiu "pankušku", ktorú vyberie porota.

Mesto Krompachy pre návštevníkov podujatia Pankuškové fašiangy zabezpečilo  autobus, ktorý bude pristavený v sobotu dňa 23.02.2019 o 10.00h pred železničnou stanicou v Krompachoch. O 10.16 hod. je plánovaný príchod osobného vlaku 7810 z Košíc. Ďalšia  zastávka  bude oproti budove Slovenskej pošty, následne  pred budovou mestského úradu, odkiaľ bude autobus pokračovať do areálu lyžiarskeho strediska Plejsy.

V prípade meškania vlaku, prosíme návštevníkov, aby počkali na určených zastávkach.

Všetci ste vítaní!